Kontakt

Premier Clinic

Jungmannova 26/15

Praha 1

 

 
Tel.: +420 273 136 126
E-mail: info@premier-clinic.cz

O nás

Laser centrum Beauty PRO se spolu s nejlepšími klinikami pravidelně účastní lékařských kongresů a největších kosmetických veletrhů v ČR i zahraničí.

Nabízíme komplexní služby estetické medicíny, které Vás přiblíží k vysněným cílům pomocí špičkových laserů a nejmodernější techniky. Nechte si účinně zkrášlit a formovat své tělo a pleť bez bolesti, skalpelu a jizev. Nabídka ošetření je opravdu široká, od omlazovacích procedur až po formování postavy.

Motto: „Pouze spokojený zákazník se vrátí a předá své doporučení dále.“

Nabídku služeb neustále rozšiřujeme, ale především se zaměřujeme na laserové zákrokyodstranění žilek, pigmentových skvrn, tetování a permanentního make-upu, chloupků, vrásek, jizev a strií. Dále nabízíme různé druhy formování postavy zabývající se zmenšením tukového objemu v problematických oblastech a redukcí celulitidy, např. ošetřením estetickou rázovou vlnou Z Wave od německé společnosti Zimmer Medizin Systeme, radiofrekvenční lipolýzou Thermona MED (mono-, tri-, hepta- či oktapolární aplikátory), procedurou Fat Cracker, kryolipolýzu či přístrojovou lymfodrenáž.

Dále nabízíme ošetření redukující projevy stárnutí, jako je radiofrekvenční facelifting obličeje, krku, dekoltu, spojený s neinvazivní mezoterapií kyselinou hyaluronovou (vrásky, vypnutí pokožky, stimulace tvorby kolagenu, redukce podbradku a modelace tvaru obličeje), fotorejuvenace pleti IPL AureliA (omlazení pleti o několik let), omlazení mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí, omlazení pokožky frakční plazmou italským přístrojem PlazmaFrax či ošetření ultrazvukovou špachtlí kombinující čištění pleti s možností následného zapracování kyseliny hyaluronové.

V neposlední řadě provádíme i velice efektivní redukci strií či jizev (i po akné) mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí SECRET, redukci nadměrného pocení atd.

Při ošetření používáme pouze ty nejmodernější přístroje. Nabízíme veškeré konzultace ZDARMA a možnost zakoupení dárkových poukazů pro Vaše blízké.

Dopřejte si tu nejlepší péči v příjemném prostředí Laser centra Beauty PRO. Beauty PRO je Vaše cesta do světa krásy!

Reklama a pravidelné odborné publikace v časopisech Estetika:

           

 

FOTOGALERIE A VIDEO Z VÝSTAV ČR A SR

Veletrh Interbeauty Prague – video , duben 2013 www.interbeautyprague.cz

Veletrh Interbeauty Prague www.interbeautyprague.cz

Veletrh World of Beauty & SPA www.beautyexpo.cz

Veletrh InterBeauty Bratislava www.incheba.sk

Veletrh InterBeauty Bratislava www.incheba.sk

Veletrh InterBeauty Bratislava, únor 2013 www.incheba.sk

Veletrh World of Beauty & SPA www.beautyexpo.cz

Veletrh InterBeauty Prague www.interbeautyprague.cz