Kontakt

Premier Clinic

Jungmannova 26/15

Praha 1

 

 
Tel.: +420 273 136 126
E-mail: info@premier-clinic.cz

Zkušenosti zákazníků

Zkušenosti některých našich klientů s ošetřeními v Laser centru Beauty PRO:

Pokud máte i Vy s námi zkušenosti, o které se chcete podělit, nebo dotazy, sdělte nám je prosím na e-mail: info@laser-centrum-beautypro.cz a my je uveřejníme. Zkušenosti přidáváme dle časových možností.

Zkušenosti s ošetřením – procedura ošetření strií, jizev, vrásek, povislé pokožky mikrojehličkovou radiofrekvencí:

Dobrý večer, strašně moc se bojím, abych to nezakřikla, ale byla jsem u Vás na tomto ošetření a jako ani ne po týdnu a prvním ošetření mám pocit, že to vážně zabírá a že to snad i funguje na ty mrchy strie;-) vím, že strií se už nikdy zbavit nedá, ale ještě mě čeká 5 ošetření a teda po prvním mi přijdou velmi znatelné výsledky! Jsem nadšena a vážně ohromená.. Upřimně jsem si myslela, že to moc nepomůzže! No snad jsem to teď nezakřikla;-) mám to vyfocené a jestli to takhle půjde i dál ,tak Vašemu pracovišti snad udělím nějakou medaili:-)) Chtela jsem zatím jen moc poděkovat! Až budu po kúre, tak se ozvu, jak to nakonec dopadlo! A určite všude, kam to jen půjde, napíšu a budu vychvalovat;-)

Dobrý den, jsem Vaší pravidelnou zákaznicí na toto ošetření, jelikož řeším redukci jizviček a hlavně rozšířených pórů na obličeji. Jelikož jsem žena, byl tento problém pro mne velice nepříjemný a nešel ani zakrýt make-upem, nyní jsem po 3 ošetřeních a moje pleť vypadá o poznání lépe. Děkuji vám a rozhodně vás doporučím i ve svém okolí.

Jako první jsem absolvovala ošetření frakční radiofrekvencí E-Matrix, po kterém jsem byla hodně zarudlá. Na základě kladných referencí jsem se rozhodla pro ošetření mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí LIFTRON, která měla být dle informací ještě účinnější a za dostupnější cenu. Po ošetření jsem byla jenom málo zarudlá a tudíž jsem se obávala, že efekt nebude takový. Nicméně, nyní jsem 3 měsíce po zákroku a výsledek je mnohem lepší než po přístroji E-Matrix. Určitě se objednám na další ošetření a moc děkuji.

Dobrý den, jen Vám chci poděkovat, byla jsem ošetřena ve Vašem centru mikrojehličkovou radiofrekvencí na partiích, kde mám strie, efekt je opravdu vidět, jsem velice překvapena, že na strie může nějaká metoda alespoň částečně fungovat. Brzy se dostavím k dalšímu ošetření. S pozdravem a poděkováním za péči a výsledek. Lenka Dumbrovská

Poděkování za mikrojehličkovou radiofrekvenci. Navštívila jsem Vás již po třetí. Pokaždé jiný zákrok. Využila jsem skvělé nabídky. Naposledy to byla mikrojehličková radiofrekvence Liftro. A zákrok je nebolestivý, skoro bych u něj usnula :-D Obsluha perfektní – slečna velice milá ;-) A musím říct, že už teď vidím jemnější vrásky a celkově vitálnější pleť, takže mohu všem jen doporučit! A těším se na další návštěvu :-) A děkuji. Lenka Koudelková=

Byla jsem u Vás na ošetření 17. 6. Nyní mám konečně nohy prakticky zahojené, nejlépe se to hojilo nad koleny, pak na pozadí a nejhůře pod koleny, tam byly, a ještě jsou, čtverečky lehce znatelné. Mažu kvalitním tělovým hydratačním mlékem, panthenolem a když jsem pobývala na slunci v legínách, stříkala jsem Niveou SPF 30. Vzhledem k výsledkům ošetření jsem se rozhodla, že bych tedy u Vás s ošetřením ráda pokračovala. Bylo by to tedy mé druhé ošetření z plánovaných cca tří. Slečna říkala, že je vhodné další návštěvu absolvovat cca po 4–6 týdnech. Prosím Vás o doporučení, kdy by bylo nejvhodnější na další návštěvu přijet. Ve středu to bude přesně měsíc a myslím, že to bude prakticky zhojené. Gábina, Brno

Zkušenosti s ošetřením – procedura odstranění tetování laserem:

 

Dobrý den, jsem již od září Vaší klientkou. Vyhledala jsem si Beauty Pro na internetu a pro dobrá doporučení za Vámi jezdím až z Brna. Pomocí speciálních laserů mi ,,mažete" tetování na krku. Jsem celkem ideální případ – tetování mám již 8. rokem, bylo stínované. Přesto ačkoliv jsem již absolvovala celkem 5 ošetření – na stránkách avízujete, že stačí dokonce jenom 3–5 ošetření, moje tetování nezmizelo. Největší skok byl patrný po prvním ošetření. Poslední tři ošetření jdou již vidět méně. Ošetřující zdravotní sestra na mě poslední tři sezení aplikovala dva typy laserů. Na mém posledním ošetření 30. 4. 2014 použila opět dva přístroje, akorát ten první již funguje slaběji.
Tetování je po 5 ošetřeních stále viditelné a za 3., 4. a 5. ošetření se toho moc nezměnilo (viz foto pro porovnání). Ráda bych Vás proto požádala o slevu na další ošetření ve Vašem centru. S pozdravem Mgr. Kokrdová

Děkuji Vám za Vaší profesionalitu, minulý měsíc jsem u Vás byla na posledním 4. ošetření a myslím, že už jich více nebude potřeba. Ještě jednou Vám děkuji za vše, budu Vás ráda všude doporučovat! Kynčlová

Dnes som bola u vás na konzultacii ohladne odstranenia tetovania (lebka na rameni cca 13 x 10 cm) a Vaša velmi milá sestricka ma informovala o tom, ze vám fotografie mojho tetovania přepošle dnes večer, aby ste mi mohli stanovit cenu. Dakujem vopred za odpověd a za váš pristup, ktory je velmi profesionalny a slecna, ktora ma dnes oboznamila s roznymi info ohladne odstranenia tetovania ci o dalsich procedurach moznych vo vasom pracovisku, ktore urcite v blizkej buducnosti i ja sama podstupim, je velmi napomocna s príjemným pristupom k zakaznikom. Velmi sa mi pacila moznost testu zakroku, po kterom bylo vidno zesvetlanie.

Děkuji Vám za laskavost a naprosto skvělý přístup. Také děkuji moc za informace. Myslím, že budu potřebovat celkem tak 3–4 ošetření, po prvním zákroku zmizelo tak 40 % tetování, což jsem opravdu nečekala. Děkuji Trpković

Chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste mi pomohli se zbavit mého tetování z mládí, za které jsem se velmi styděla a dělalo mi problémy i v mém zaměstnání. Také děkuji za nabídnutou slevu při tolikém opakování ošetření, díky tomu jsem nezruinovala rodinný rozpočet.

Jezdím k Vám na odstraňování 1 velkého a 2 menších tetování, ale zatím všechny mizí úplně stejně, zatím tedy hodně pomalu, ale v posledních dnech, i když už mám tetování dávno zahojené od všech stroupků, se mi zdá, že začalo konečně mizet víc? Je možné, že mizí i po zahojení? Například imunitním systémem, nebo tak něco? Určitě budu v ošetření pokračovat, líbí se mi také moc Váš profesionální přístup.

Dostala jsem na Vás doporučení od jedné mé známé z rodiny. Velice ráda bych se chtěla k Vám objednat na konzultační setkání ohledně mého požadovaného zákroku. Bohužel mám tetování, které mi dělá potíže, především v létě, kdy se snažím nosit trička s delším rukávem, aby tetování nešlo moc vidět. Bohužel na něj nejsem hrdá, zvažovala jsem i přetetování, ale nakonec jsem se rozhodla, že bych byla velice ráda, kdyby šlo tetování odstranit.

Děkuji Vám za celý průběh mých návštěv u Vás, díky Vám jsem ušetřila oproti ostatním klinikám nemalé peníze. Pozdravuji hlavně Zuzanku na pobočce na Hybernské ulici, je to sluníčko. Krásný den Vám přeji.

Dobrý den, měla bych prosbu – chodím na odstraňování tetování na Staroměstkou do Laser plastic. Je to soukroma klinika, už jsem šla potřetí a pokaždé dávám 4 000 Kč. Na vás mi dala kontakt známá, která už k vám chodí a je moc spokojená, tak v příloze zasílám fotku – je to čerstvé po odstraňování, tak se nelekněte, ale chtěla jsem se zeptat,  jestli by mě u vás odstranění nevyšlo levněji. Už jsem za to dala 12 000 Kč a kdoví, kolikrát tam ještě půjdu, tak bych se chtěla zeptat u vás na cenu. Dekuju za odpověď.

Dobrý den, chci moc poděkovat za rychlou odpověď, výpočet ceny a hlavně nabídnutou slevu, jelikož jsem z výtvoru pana tatéra opravdu nešťastná – jsem rozhodnutá zákrok podstoupit, navíc slečna, se kterou jsem včera mluvila na vaší pobočce, byla moc milá a uklidnila mě, že to zvládnem:-)), takže má mou plnou důvěru. První zákrok bych chtěla podstoupit koncem srpna. Předem za vše moc děkuji a přeji krásný den. Klímová Renata

Dobrý den, včera jsem si byla u Vás po druhé odstranit tetování. Po prvním odstranění byla vidět jen malá změna ale teď po druhém odstranění je vidět výsledek okamžitě. Je možné, že je to způsobeno novým laserem? Děkuji moc a krásný den.

Děkuji za vyčerpávající informace, ještě jsem u vás nebyla a už teď vás budu všude doporučovat:) Moc děkuji a těším se, zatím se mějte hezky a přeji hodně spokojených zákaznic, Monika Kedrštová:)

Četla jsem pozitivní recenze na Vás. Chtěla bych se zeptat, je-li možné odstranit tetování bez jizev?

Děkuji za podrobné informace, které mně chyběly. Je to pro mě první zkušenost a tudíž jsem nevěděla, jak bude odstranění probíhat. Očekávala jsem rychlejší průběh (1–2 ošetření) ,a proto jsem byla z pomalu mizícího tetování tak překvapená. Objednám se k Vám na další ošetření a pokusím se být trpělivá.

Jsem velmi potěšená Vaším kontaktem a informacemi. Věřte či nevěřte, v životě jsem mnoho hloupostí nenadělala, ale tento s tetováním byl opravdu jedním z těch nejmarkantnějších. Nyní mám tetování týden, tudíž zřejmě teď hned tetování odstraňovat není vhodné. Ale jakmile uplyne nějaká doba po vyhojení, moc ráda se na Vás, pokud dovolíte, obrátím. Již předem moc děkuji a těším se na viděnou. Petra Vlasáková

Dobrý den, minulý týden jsem byla poprvé na prvním ošetření odstranění tetování u Vás. Pokud to bude postupovat takto rychle, věřím, že se tetování brzy zbavím. Děkuji za nabídku skvělé ceny.

Je to zhruba 5 dní, kdy jsem se z nerozvážnosti nechala potetovat. Tetování je tedy velmi čerstvé a já bych hned po jeho zahojení chtěla začít s odstraněním. Jelikož bydlím cca 100 km od Prahy, volala jsem dnes k Vám, kde byli mimo jiné velice milí, že bych se k Vám ráda objednala na konzultaci a následně ten den na zákrok. Bylo mi sděleno, že cenovou kalkulaci zákroku mám řešit raději zasláním fotky tetování na email, tak Vám píši.

Po shlédnutí mnoha pozitivních referencí bych měla zájem o odstranění tetování, mám ho na obou nártech, jedná se o nápis – docela tenké linky, můžu zaslat foto. Tetování je necelé dva roky staré. Dostala se mi příležitost pracovat jako letuška a v tom případě bych si ho bohužel musela nechat odstranit. Chtěla jsem se zeptat ,kolik je potřeba sezení – když se totiž teď rozhodnu práci přijmout, budu muset za 8 týdnů odletět. Je možné to do té doby stihnout? Děkuji za dosavadní pozitivní přístup a komunikaci.

Předem Vám moc děkuji za e-mail, velice mě potěšil. Jsem moc ráda, že objednávky lze uskutečnit i v sobotu, takže pro mě není problém se do Prahy dostat. Doufám, že nebude problém v tom, že tetování mám umístěné na prsu a staré je přes 10 let, což by měla být pravděpodobně výhoda. Přeji krásný den. S pozdravem Jana Zahradníková

Děkuji Vám za rychlou odpověď a vstřícnou cenovou nabídku. Ještě jednou Vám děkuji za ochotu a taktéž přeji příjemné prožití období Vánoc a šťastné vykročení do Nového roku 2013! Ondřej Srp

Dobrý den, našel jsem Vaše webové stránky a velmi dobré hodnocení Vaší práce. Chtěl jsem se zeptat na nějaké informace ohledně odstranění tetování. Mám tzv. rukáv – tedy tetování po celé ruce, od ramene až k zápěstí. Tetování mám barevné, od modré, přes růžovou, červenou, fialovou barvu až k tmavě černé. Zajímala by mě přibližná částka za celkové odstranění a čas, který by zákrok zabral. Měřím 180 cm a ruku nemám nijak extra svalnatou, takže se jedná o naprosto průměrnou velikost. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Volf.


 
Zkušenosti s ošetřením – RF facelifting s kyselinou hyaluronovou:


Příjemné a účinné.

Velmi kvalitně provedená služba.

Příjemný pocit oživení pleti a lepšího vzhledu.

Naprostá spokojenost, příjemné prostředí, příjemná procedura, výsledky jsou vidět. Doporučuji.

Velmi příjemné prostředí a výsledky jsem opravdu viděla již po první návštěvě. Doporučuji.

Proste super, mohu jen doporučit :-)

Příjemná zdravotní sestřička, vynikající služba!!!

Vstřícný, ochotný personál. 

VIP neomezené měsíční služby


Maximální spokojenost, rozhodně doporučuji, vyplatí se to!

Dobrá dopravní dostupnost, vyhovující objednací doba a hlavně opravdu viditelné výsledky.

Skvělý přístup ke klientům!!!!!! Kombinace několika metod mi pomohla k výsledkům ,jaké jsem si představovala.

 


Zkušenosti s ošetřením – fotoepilace lékařským přístrojem AureliA:


Vše mi bylo vysvětleno, hodnotím pozitivně :)

Jako vždy naprostá spokojenost!!!!

Příjemné a krásné prostředí, doporučuji!

Skvělé... super slečna a je to už znát.

Já byla velmi spokojena. Dnes jsem absolvovala první fotoepilaci laserem. Ošetření rychlé a bezproblémové. Obsluha byla velmi ochotná a příjemná. Syn dokonce dostal omalovánky, aby si mohl vybarvovat, zatím co maminka si dopřávala zkrášlení. Za mě SUPER :-)

Som nadmieru spokojna, pekne prostredi, hned v centre. Velmi mily personal, poradi, pomoze, porozprava sa s vami pocas epilacie (to cloveku pomoze, aj ked to trva len chvilku) a vyjdu v ustrety. Centrum, z ktoreho som odchadzala vzdy s usmevom. :)

Již po první aplikaci výrazný efekt, milé jednání. Jen pozor při objednávání, telefon je společný, nespecifikovala jsem, že chci objednat na Prahu 6, a očekávali mě jinde, než kam jsem přišla. Naštěstí šla situace vyřešit.

Funguje to! :) Velká spokojenost..

Super pristup, dobry personal.. a hlavne... FUNGUJE TO! ;) uz po dvoch razoch je fakt viditelny rozdiel.. rozhodne doporucujem.

Velice příjemný, vstřícný a profesionální přístup!

Líbila se mi milá obsluha a příjemné prostředí.

Příjemný personál, krásné prostředí, velká spokojenost.

Velmi příjemný přístup personálu, pěkné čisté prostředí.

Moc milý personál s lidským přístupem.

Skvělý přístup, příjemné vystupování, prostředí příjemné.

Velmi příjemná a ochotná obsluha, profesionální chování, vstřícnost k individuálním požadavkům. Velmi doporučuji. Zatím jsem byla 2x, ale jsem maximálně spokojená. Dokonce jsem se objednala už i na jinou proceduru. :-)

Zatím jsem byla maximálně spokojená, a to se vším. Ale mám za sebou zatím první ošetření.

Velmi milá paní, excelentní služby! + přístup, podrobné vysvětlení procedury.

Líbil se mi profesionální přístup a výklad o celé proceduře.

Pěkné prostředí, milý profesionální přístup. Děkuji moc!

Dobré prostředí, profesionální zacházení.

Skvělý přístup slečny Zuzany i ostatních. Zatím jsem spokojená se vším,  co jsem si objednala a využiji služeb tohoto centra opakovaně. Obsluha profesionální a velmi příjemná, Bačová Hana

vVtřícný přístup personálu a jejich profesionalita.

Milé prostředí a ochotný personál.

Zatím jsem v polovině, ale jsem spokojená..

Příjemná slečna, která epilaci prováděla, nadprůměrná byla i cena  – sleva ...

Děkuji výborné, doporučuji!

Dobrý den, velmi ráda mohu Vaše pracoviště doporučit:-) Jste moc milí, ochotní a rádi vyjdete vstříc. Mohla jsem se o tom přesvědčit minule i dnes. Kdyby to tak bylo stejné všude:-) Vřele doporučuji!Hanka H.

Přístup, informace, pěkné prostředí.

Výborná obsluha – slečna Zuzana je profesionálkou ve svém oboru.

Velmi pěkné a profesionální jednání, snaha vyhovět a uspokojit zákazníka.
 
Dobrý den, zatím jsem byla na epilaci jednou, ale už dlouho jsem se necítila tak dobře. V centru jsou všichni moooooooc příjemný a poskytují profesionální přístup. Slečna, která provádí epilaci, je velmi příjemná a šikovná. Byla jsem opravdu nadšená a už se nemohu dočkat další navštěvy. Všem doporučuji!!!!!!!!!!!! :-)))))
 
Lovely staff, fast and efficient job.

Byla jsem velmi spokojená. Milá a profesionální obsluha dojem jen podtrhla. (
 
Skvělá procedura, velmi milá obsluha a příjemné prostředí.
 
Super, hezké prostředí, milá slečna, zatím naprostá spokojenost!


 


Zkušenosti s ošetřením – kryolipolýza:


Nejlepší obsluha, s jakou jsem se kdy setkala.

Velmi příjemné chování personálu, kryolipolýza proběhla bez problémů, doufám, že uvidím výsledky:-) Jestli ano, určitě se vrátím na další proceduru.

Naprostá spokojenost, určitě budu i nadále využívat:-)) Milá a vstřícná obsluha. Obdržela jsem i základní nutriční poradenství zdarma!

Příjemný a vstřícný personál, vysoká úroveň odborných znalostí (na Praze 1).

Spokojenost veliká... Hlavně velice příjemná obsluha, slečně, co obsluhuje, jsem donesla kytičku, jelikož svým profesionálním přístupem a svými radami mi pomohla zhubnout i přes to, že se mi před rokem po výrazném hubnuti váha už zastavila!

Velice spokojená jak s procedurou, tak se pracovištěm, tak s velice příjemnou obsluhou.

Ochotný personál, vše bylo ok, ostatně jako vždy.

Super start při změně postavy ;o)

Těžko úplně přesně ohodnit úbytek, měla jsem to v rámci hubnutí:-) ale určitě pomohlo!

Profesionální přístup, ani náznak žádných komplikací, pohoda.

S kryolipolýzou jsem spokojená, velice příjemný a ochotný personál. Po jarní zkušenosti, kdy jsem si zakoupila 2 ošetření na zkoušku, mám nyní zakoupenou 6měsíční permanentku. Přeji všem hezký den, Firýtová

Slečna, která se o mě starala, byla velmi vstřícná, vše mi kolem ošetření vysvětlila a ochotně odpovídala na mé dotazy. Velmi profesionální přístup, a Vaše služby budu ráda i nadále využívat. Děkuji.

Moc milá obsluha, příjemné prostředí. Byla jsem velmi spokojena.

Krátké objednací termíny, příjemný personál.

Příjemné prostředí, skvělý a profesionální přístup. Mohu doporučit opravdu všem.

Příjemný personál, zatím jsem spokojena.

S návštěvou Vu Beauty Pro jsem byla maximálně spokojena.

Velice příjemný personál i prostředí, kupuji další procedury.

Vstřícný personál, příjemné prostředí.

PŘÍJEMNÁ OBSLUHA I PROSTŘEDÍ, DOBRÁ DOPRAVNÍ OBSLUŽNOST.

Útulné prostředí, vše mi bylo přesně vysvětleno, příště jdu zase :-)

Líbil se mi kladný přístup ke klientům...

Vynikající přístup, profesionální personál, poradí, opravdu výborné.

Vlídné jednání personálu, odpočinek při ošetření od všedního shonu, očekávání výsledku po ošetření.

Výborná dostupnost, příjemný personál.

Moc se mi to líbilo, obsluha byla vynikající, příjemná, usměvavá a hlavně profesionální přístup. DOPORUČUJI!!!!!!

S radostí musím vyslovit velikou pochvalu Vaší zdravotní sestřičce Zuzce, se kterou jsem absolvovala mé dvě poslední návštěvy u Vás. Paní doktorka je nejen příjemný a empatický člověk, který s úsměvem na rtech zvládá i shon, ale hlavně je to člověk, který sám o své vůli přidá dobré slovo a hlavně radu ze svého oboru, o kterém toho opravdu hodně ví. Je to člověk, který má o klientky zájem a skutečně se snaží najít optimální řešení problémů. V mém konkrétním případě... Hovor o tom, proč mé tělo nefunguje jak má, o tom, co vše já sama můžu udělat pro zlepšení situace a hlavně dohoda o tom, na čem ještě dál budeme pracovat, mi dal opravdu hodně.

Perfektní přístup personálu. Paní doktorka je opravdu profík.

Jednalo se o první návštěvu. Ta byla příjemná. Rozhodující efekt u mé partie, až po minimálně třech návštěvách.

Super jako vždy :)

Skvělé a opravdu to funguje!!!! Všem, co nevěří, ať do toho jdou. Příjemný personál, hezké prostředí.

Příjemné prostředí, milá obsluha a příjemný relax při hubnutí.

Dobré, výsledky budou až za déle, jinak péče kvalitní, domluva také.

Byla jsem spokojená, příjemné prostředí i milá obsluha.

Vše v pořádku, slečna velmi příjemná. Celé ošetření proběhlo bez chyby. S výsledkem jsem spokojená.

Výborná obsluha, informovanost a přístup. Výsledek překvapivě viditelný ihned. Odborná porada, jak si pomoci ještě lépe, což oceňuji. Děkuji.

Byli jsme velice spokojeni s touto procedurou.

Příjemná obsluha a výsledek se dostavil :-)

Byl jsem velmi spokojen – kryolipolýza opravdu funguje.

Dobrý den, toto pracoviště vřele doporučuji. Byla jsem zde na kryu již několikrát a vše včetně výsledků bylo skvělé. Obsluhuje tam velmi milá slečna a vše vysvětlí, odpoví na všechny otázky... No prostě super!!! Takže do toho jdu znova!

Byla jsem moc spokojená a chystám se tam znovu ...... :-)

Vše v pořádku, byla jsem velmi spokojená.

Velmi příjemná obsluha a pěkné prostředí v centru Prahy.

Opravdu příjemná slečna, bylo mi tam skvěle :)
 

Zkušenosti s ošetřením – procedura bělení zubů:


Milý přístup obsluhy, flexibillní objednací doba. Profesionalita.

Naprostá spokojenost. Přístup super a kvalita služeb na Jedničku!

Velmi milá slečna, zákrok je opravdu bezbolestný, objednala jsem si i dobělení za zvýhodněnou cenu.

Naprostá spokojenost. Přístup super a kvalita služeb na Jedničku!

Bělejší zuby.. :-)

Zoubky jsou vybělené, a to bezbolestně. Doporučila bych jako bezbolestnou a neiritující metodu bělení! 

Laserová lipolýza SlimMax laser


Příjemná atmosféra, ochotný personál, určitě vyzkouším i příště. :-)

Vše v pořádku, výsledky byly očekávatelné.

 


Lymfodrenáž BallancerOpět přijdu:), Ballancer je nejlepší přístroj!

Příjemná obsluha a prostředí, dodržení času objednání.

Příjemný personál, hezké prostředí, kvalitní vybavení.

Pěkné a klidné prostředí, přístup i celá procedura naprosto v pořádku.

Obsluha milá, vstřícná a optimistická. Procedura jako taková byla bez problému.

Příjemná obsluha a prostředí, bez čekání na proceduru, dobrá cena a účinné ošetření.

Obsluha je příjemná, procedura efektivní.

BEAUTY PRO je nejlepší a doporučila bych ho všem svým přátelům!!!!