Kontakt

Premier Clinic

Jungmannova 26/15

Praha 1

 

 
Tel.: +420 273 136 126
E-mail: info@premier-clinic.cz

Testovací zákrok odstranění tetování ZDARMA

Pokud i Vy uvažujete o odstranění tetování či pigmentací, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci. Pro zaslání předběžné kalkulace odstranění tetování nám prosím zašlete e-mailem fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem/pravítkem v těsné blízkosti tetování a informaci o jeho stáří.

 

Rozešli jste se s přítelem/přítelkyní, jehož jméno jste si nechali vytetovat nebo se Vám jednoduše Vaše tetování již přestalo líbit, znesnadňuje Vám pracovní a společenský život, zvažujete nahradit původní tetování za nové (cover-up) či Vás trápí špatně provedený permanentní make-up nebo skutečné skvrny na kráse v podobě hnědého pigmentu?

V Laser & Esthetic centrech Beauty PRO pracujeme s nejmodernějšími lékařskými lasery určenými pro odstranění tetování (např. s aktivním Q-swichtch ND: YAG laserem Pastelle). Námi používané lasery využívají několik vlnových délek pro nejlepší možné výsledky, které vysílají laserové paprsky pod kůži, kde rozbíjejí pigment na drobné částečky. Tyto částečky jsou následně v průběhu několika dalších týdnů vyplavovány z těla ven a tetování či pigmentové skvrny postupem času blednou.

Společnost, která estetická centra provozuje, se zabývá zejména prodejem a servisem přístrojových technologií pro lékaře, kliniky plastické chirurgie, estetická centra atd. (www.bp-medical.cz). Každoročně se účastní největších lékařských kongresů a sympozií v ČR i v zahraničí, věnuje se školením, pořádáním workshopů aj. „S odstraňováním tetování máme mnohaleté zkušenosti a používáme vysoce výkonné laserové přístroje, které byly schváleny jako zdravotnické prostředky a mají certifikaci FDA. V našich zařízeních Vás bude ošetřovat profesionální zdravotnický personál."

Fotografie po 5 ošetřeních

Laser umožňuje nechtěné tetování či jeho část buď postupně odstranit nebo zesvětlit za účelem snadnějšího překrytí novým, kvalitnějším tetováním. Zákrok nevyžaduje žádnou pracovní neschopnost a je poměrně rychlý.

Fotografie po 2 ošetřeních

Laserový paprsek proniká hluboko do kůže, kde reaguje pouze na konkrétní odstraňovaný pigment. Okolní pokožka na paprsek nereaguje a tudíž nemůže být poškozena. Díky tomuto systému je možné odstranit i hluboké profesionální či velmi detailně vykreslené tetování. Dobře se odstraňují zejména barvy černá, modrá, hnědá, hůře se zbavuje odstínů žluté.

Zákrok je potřeba několikrát opakovat, aby bylo tetování zcela odstraněno.

Fotografie po 1 ošetření

Pigmentace v tetování se nachází v několika vrstvách pod sebou a laser je musí rozbít postupně. Pro běžné amatérské tetování je třeba absolvovat min. 1 sezení, u profesionálního tetování bývá nutná min. série 3 sezení. V každém případě je odstranění tetování dlouhodobější záležitostí a mezi jednotlivými zákroky musí být pauza obvykle alespoň 4–6 týdnů.

Fotografie po 1 ošetření

Fotografie po 1 ošetření - spodní část koruny zcela vpravo je po 2 ošetřeních

Laser MedLite portable také efektivně a bezpečně pomáhá, pokud řešíte problém nežádoucích pigmentových skvrn, ať už stařeckých či slunečních. Při odstraňování pigmentových skvrn je nutno počítat  zpravidla s 1–2 ošetřeními podle povahy pigmentace. Nejčastěji odstraňujeme pigmentové skvrny v oblasti obličeje či na hřbetech rukou. Odstranění tetování je většinou hodnoceno jako mírně bolestivé. V případě potřeby je možno použít znecitlivující mast (zde je však nutný příchod na ošetření minimálně 45 min předem). Důrazně varujeme před ošetřením alexandritovými typy laserů, jelikož způsobují značné zjizvení a hypopigmentaci (ztrátu pigmentu) v ošetřované oblasti, která je většinou již nevratná. Rovněž nedoporučujeme ošetření nevýkonnými kosmetickými lasery malé velikosti, jelikož ve výsledku je nutno absolvovat 2–3x více ošetření, což celý proces značně znepříjemní a prodraží, i když je cena za 1 ošetření výhodná.

Odstranění permanentního make-upu po 1 ošetření

Množství času a počtu laserových ošetření potřebných k odstranění tetování závisí na několika faktorech:

 • odstranění profesionálního tetování je obvykle obtížnější než odstranění amatérského tetování, jelikož profesionální tatéři používají kvalitnější inkoust a profesionální nástroje
 • stáří tetování
 • barva a složení inkoustu
 • velikost tetování
 • hloubka, do které byl inkoust vstřikován
 • umístění tetování
 • imunitní systém

Před a po 1 ošetření (teprve po 3 týdnech od zákroku), zesvětlení tetování je jasně patrné a v dalších týdnech se bude ještě stupňovat

Pokud i Vy uvažujete o odstranění tetování či pigmentací, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci. U větších ploch je možné požádat o testovací zákrok na malé ploše tetování zdarma.

 

12 důvodů, proč si vybrat pro odstranění tetování Laser & Esthetic centrum Beauty PRO

 • mnoho let zkušeností v oblasti laserového odstranění tetování
 • vynikající poměr cena/kvalita ošetření
 • používáme pouze účinné lékařské lasery, disponující klinickým hodnocením a FDA medical CE certifikací (k nahlédnutí na provozovně)
 • laserové přístroje splňují normy Směrnice Rady 93/42/EEC o zdravotnických prostředcích a Nařízení vlády č. 336/2004 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na zdravotnické prostředky a tím zároven nejpřísnější bezpečnostní normy a nařízení
 • autentické fotografie zákazníků před a po ošetření
 • získání ocenění „top lékař pro odstranění tetování”
 • vysokoškolsky vzdělaný zdravotnický personál
 • maximální hygienické standardy
 • laserová estetická centra provozuje divize BP Medical, zabývající se prodejem, servisem a školením zdravotnické techniky do nejprestižnějších klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie v ČR i zahraničí
 • neustále modernizované technické vybavení (prodej zdravotnické techniky, kterému se věnujeme, nám umožňuje  modernizaci častěji než ostatním pracovištím)
 • pro obsluhu laserů jsme byli školeni specialisty z USA
 • během laserového zákroku nabízíme zdarma vzduchové chlazení ošetřovaného místa kvalitním německým přístrojem Zimmer Cryo 6, používaným na nejlepších klinikách po celém světě (snižuje bolestivost a nežádoucí účinky, např. otok, začervenání a zejména termální poškození tkáně – tudíž můžeme použít vyšší intenzitu a dochází  tak k ještě lepším a rychlejším výsledkům)
 • díky našim zkušenostem a kvalitě používaných laserů je zde riziko vzniku hypopigmentace (bílých míst) či jizev zcela minimální

Permanentky na odstranění tetování v ceně 10 000 Kč a výše je možno zakoupit na splátky financováním od společnosti Essox. Bližší informace Vám rádi poskytneme e-mailem.

Více na: www.odstraneni-tetovani-laserem.cz